ROZVRH SÁLOVÝCH AKTIVIT

Platný od 1.9. 2022.Pondělí

Tabata  17.00 (Eva) 60 minut

Fitbox 18.15 (Eva) 60 minut

Úterý

Kruhový trénink  17.30  (Karolina) 60 minut

Power Yoga  19.00  (Denisa) 60 minut

Středa

 Booty Form  17.00 (Karolina) 60 minut 

Tabata  18.15 (Karolina ) 60 minut

Čtvrtek

Fit Core 16.00 (Eva) 45 minut 

  Fit Core  17.00 (Eva) 45 minut

Fitbox  18.00 (Eva) 60 minut

Pátek

Strong Workout   17.00 (Karolina ) 60 minut

Sobota

Kondiční trénink 7.00 (Eva) 60 minut 

Kondiční trénink 8.30 (Eva) 60 minut

Neděle

Core Hatha Yoga  9.00 (Denisa) 60 minut

Twins Tabata 17.30 (Karolina) 60 minut

Twins Tabata 18.45 (Karolina) 60 minut 


Kruhový trénink

Kruhový trénink je vysoceintenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovštích procvičí celé tělo. Základní interval je 30 sekund, po kterém následuje krátká, 10-15 sekundová pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se kruháč projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobě vždy procvičovala jiná partie. Kruháč je vhodný pro všechny. Náročnost si volí každý sám díky frekvenci vykonávání pohybu.

Lekce trvá 60 minut.

Kondiční trénink

Při kondičním tréninku využíváte zejména vlastní váhu, základní cviky a základní cviky v různých časových intervalech. Kondičním tréninkem se velmi rychle a efektivně zbavíte tuku, zlepšíte kondici, zformujete postavu a posílíte celé tělo. Tento typ tréninku probíhá s vysokou intenzitou, což má příznivý vliv na chod metabolismu! Dále také dochází k odbourávání tuků ještě několik hodin po jeho ukončení.

Lekce trvá 60 minut.

Booty Form

Lekce zaměřená na spalování tuků, posílení, zpevnění a tvarování stehenního svalstva a zadečku. Na lekci si zacvičíte za pomocí posilovacích gum, vlastní váhy, i se zátěží. Takto zaměřené cvičení je perfektní pro rychlé spalování tuků v oblasti problémových partií dolní části, zpevnění a vytvarování. Tato lekce je vhodná pro všechny!

Lekce trvá 60 minut.

Fit Core

Tato lekce je zaměřená především na zpevnění a získání síly středu těla, stability a správného držení těla bez bolesti. Procvičíte svaly v oblasti kyčlí, zad, bříška, beder, pánve a břicha, které pomáhají držet tělo ve vzpřímené poloze a udržovat rovnováhu. Toto cvičení zvyšuje celkovou sílu, vytrvalost a působí jako prevence proti zranění zad, kyčlí nebo například kolenou. Během lekce používáte odporovou gumu, overbal, válec, menší závaží a vlastní váhu.

Lekce trvá 45 minut.

Power Yoga

Jedná se o dynamickou lekci, která rozvíjí fyzickou i psychickou sílu, pružnost celého těla a uvádí jej do rovnováhy s myslí.

Důraz je kladen na propojení pohybu s plynulým dechem.

Praxe se skládá z důkladného protažení a prohřátí těla, o které se postarají variace pozdravů slunci. Dále ze stojných a sedových pozic zakončených závěrečnou relaxací.

Power jóga pomáhá redukovat stres a napětí, které ma tendenci se v nás během hektických dní hromadit.

Co se fyzického těla týče, zlepšuje kardiovaskulární činnost, reguluje metabolismus, zvyšuje kapacitu plic a zkvalitňuje spánek.

Lekce trvá 60 minut.

Core Hatha Yoga

Hatha jóga je jemná praxe, která je typická dlouhými výdržemi v ásanách (pozicích), během nichž je sledován proud dechu a praktikující se zaměřuje na zklidnění mysli a neustávajícího vnitřního monologu z ní plynoucího.

Lekce core hatha jógy se skládá z úvodního zklidnění a naladění se na své nitro, následuje rozhýbání a protažení pohybového aparátu spolu s aktivací svalů core (svalů středu těla, které ovlivňují náš každičký pohyb i statickou polohu), jemné zahřátí těla, stojné a sedové pozice, na něž je kladen větší důraz. Praxe je prokládána odpočinkovými pozicemi a na závěr přichází na scénu vydatná relaxace, aby se vše vytvořené řádně ukotvilo a vstřebalo.

Ideální nedělní zakončení týdne uplynulého a naladění se na týden nadcházející!

Lekce trvá 60 minut.

Fitbox

Dynamická lekce formou bezkontaktního kondičního boxu vhodná i pro začátečníky a všechny věkové skupiny. Při lekci se využívá prvků boxu a kickboxu na speciálních totemech. Střídají se  údery a kopy, cviky s vlastní vahou a fitness pomůckami při kterých dochází k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu. Fitbox je super terapie proti stresu, efektivní spalovač tuků a výborný na tvarování postavy.

Lekce trvá 60 minut.

Strong Workout 

Silová a kondiční lekce v duchu cross tréninku, kde budete rozvíjet funkční sílu a dostnete tělo do výborné kondice. Tato lekce je vhodná pro toho, kdo se nebojí vzít do ruky těžší činku nebo kettlebell a udělat pár angličáků navíc!

Lekce trvá 60 minut. 

Tabata

Tabata je kardiovaskulární trénink, který velmi rychle zlepšuje výkonnost. Princip je velmi jednoduchý - 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8x.

Lekce trvá 60 minut.

Twins Tabata

Lekce plná posilování a aerobních aktivit, která probíhá na stanovišťích ve dvojici ( cviky jsou bez vzájemného kontaktu). Cvičí se ve stejných intervalech jako u klasické Tabaty - 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8x.

Lekce trvá 60 minut. 

STORNO POPLATKY

Z důvodu častého rušení rezervací skupinových aktivit jsme byli nuceni zavést storno poplatky. Vaši rezervaci můžete stornovat telefonicky nebo osobně nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Pokud stornujete 6 hodin a méně, bude Vám naúčtován storno poplatek ve výši dané lekce. Storno poplatky jsme zavedli s ohledem na čekající náhradníky a naše trenéry. Děkujeme za pochopení a akceptování našich pravidel.