FITNESS

Posilovací zóna

Tuto zónu tvoří posilovací stroje značky Vita s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů. Značka Vita je tradiční Český výrobce posilovacích strojů pro nejmenší i ty největší fitness centra. Posilovací zóna je zařízena tak, aby klient procvičil veškeré svalové skupiny celého těla. Stroje mají jednoduchou konstrukci a snadné ovládání. 

Najdete zde klasické stroje jako protisměrné kladky, hrazovou kladku, peck-deck, delt-deck, multipress, bench press, zakopávání, předkopávání, hacken dřep s možností posilování lýtek, leg press, unožovací stroj, veslovací činku, speciální tvarovač nohou pro dámy, hyperextenzi, římskou lavici, stroj na lýtka v sedě, scotovu lavici, přístroj pro tlaky nad hlavu a další funkční posilovací pomůcky.

Samozřejmostí je i zóna jednoručních činek od 1 kg do 40 kg, několik variant volných os, litinové kotouče Panata, několik polohovacích lavic nebo např. dřepovací stojan. Posilovací stroje Vita se vyznačují maximální funkčností a spolehlivostí, s dlouholetou tradicí.

Kardio zóna

Zahřátí a správně provedený kardio trénink by měl být součástí každého cvičení. Kardio zóna v EB Fit volně navazuje na prostory posilovny. 

Kardiostroje slouží například k zahřátí organismu ( čímž předcházíte zranění), redukci podkožního tuku a nebo jako doplněk ke všem sportovním aktivitám pro samostatný aerobní. Naše kardio zóna je vybavena špičkovými běžeckými pásy značky Pro Energy, cyklotrenažéry a steppery od výrobce Kettler.

Aktivní sál

Součástí posilovny EB Fit je samostatný aktivní sál s fitness pomůckami, kde probíhají skupinové ale také individuální lekce. Nabídka a časy aktivit probíhají dle rozvrhu. Na skupinové aktivity je nutná rezervace. Pro individuální trénink se rezervujte přímo u trenéra požadované aktivity.

Na skupinových aktivitách Váš čeká zábava i dřina. Zlepšíte své zdraví a kondici, zapracujete na vysněné postavě, a cvičení Vám navíc přinese dobrý pocit a příjemná setkání.