Svoji ONLINE rezervaci vytvoříte zde:

Vaše Registrace a rezervace

Pokud u nás ještě nemáte svůj účet provádějte první rezervaci na sálovou aktivitu telefonicky na čísle 608 510 209 nebo osobně na recepci EB Fit. Pro využívání našeho ONLINE rezervačního systému je nutné mít osobní účet. Tento účet Vám vytvoříme na recepci EB Fit a následně také registraci v rezervačním systému.

Pro tvoření ONLINE rezervací je nutné mít složený minimální DEPOSIT na svém účtu ve výši 260,-. Po vložení DEPOSITU na Váš účet můžete provádět rezervace ONLINE!

Pro rezervaci zvolte týdenní rozvrh nebo konkrétní sálovou aktivitu v nabídce. 

Zrušení rezervované aktivity bez STORNO POPLATKU  je možné 6 hodin a více před začátkem dané lekce!!!

Na skupinové aktivity přijímáme všechny druhy plateb dle našeho ceníku:

CENÍK

REZERVAČNÍ SYSTÉM EB Fit A NÁHRADNÍCI

Rezervační systém Vám umožňuje zarezervovat se i jako NÁHRADNÍK. Pokud si toto místečko potvrdíte, sledujte prosím pohyb Vaší REZERVACE. Pokud se dostanete na požadovanou lekci a nedorazíte, můžeme Vám účtovat STORNO POPLATEK!

Děkujeme za respektování a pochopení 


STORNO POPLATKY

Z důvodu častého rušení rezervací skupinových aktivit jsme byli nuceni zavést storno poplatky. Vaši rezervaci můžete stornovat online, telefonicky nebo osobně nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Pokud stornujete 6 hodin a méně, bude Vám naúčtován storno poplatek ve výši dané lekce. Storno poplatky jsme zavedli s ohledem na čekající náhradníky a naše trenéry. Děkujeme za pochopení a akceptování našich pravidel.